Konkurs na kartkę bożonarodzeniową ed. 2020

edycja 2020/2021

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

6 listopada 2020 r.

 

Rusza kolejna edycja Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową dla dzieci pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego organizowanego przez Biuro Promocji i Dział Socjalny oraz Instytut Pedagogiki UZ pod patronatem Akcji Uniwersytet Dzieciom.


Z uwagi na sytuację, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, musimy nieco zmodyfikować dotychczasowe zasady naszego konkursu, ale wierzymy, że to tylko raz i już za rok powrócimy do tradycyjnej formuły.


W konkursie mogą wziąć udział dzieci urodzone w latach 2004-2017.  Należy wykonać kartkę z motywem świątecznym, mile widziany będzie akcent związany z uczelnią.  

Prace mogą być wykonane dowolną techniką, ale muszą zostać zeskanowane lub sfotografowane i wysłane w formie elektronicznej na adres: bp@uz.zgora.pl.

Praca – dokument, musi zostać podpisana imieniem i nazwiskiem autora oraz wiekiem.W treści maila prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz dokładnego miejsca pracy rodzica/opiekuna dziecka.Konieczne jest wydrukowanie, podpisanie i przesłanie skanu oświadczenia do pobrania poniżej (z sekcji "Do pobrania") i przesłanie wraz z pracą. Prace przesłane bez oświadczenia nie będą brane pod uwagę w konkursie.

 


Prace należy przesłać najpóźniej do 23 listopada br.
 

Regulamin konkursu dostępny poniżej, w sekcji "Do pobrania".Z każdej z czterech kategorii wiekowych (3-5 lat, 6-9 lat, 10-13 lat oraz 14-16 lat) zostanie nagrodzona jedna praca.  Zostaną one wysłane, drogą elektroniczną, z życzeniami świątecznymi od Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego, do firm i instytucji w kraju i za granicą.

 

Finał konkursu, tym razem wirtualnie, będzie miał miejsce 6 grudnia na Facebooku Uniwersytetu Zielonogórskiego i kanale YouTube UZ.

 

Dla wszystkich uczestników konkursu przygotowano niespodzianki.

 

Patronat nad Konkursem objął Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego prof. dr hab. Wojciech Strzyżewski.

Do pobrania

Regulamin konkursu "Kartka bożonarodzeniowa"

docx, 18.7K, 11/06/20, 120 downloads

Oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem przez Opiekuna-Pracownika prawnego dziecka

Zgoda na uczestnictwo w konkurscie "Kartka bożonarodzeniowa" (2020)
docx, 12.8K, 11/06/20, 206 downloads