DSC_6260-1_odcinek.JPG

Akcja LATO 2011 to projekt, w ramach którego Uniwersytet Zielonogórski finansuje dzieciom należącym do świetlic i placówek objętych Akcją "Uniwersytet Dzieciom" wypoczynek wakacyjny.

Środki finansowe będące w dyspozycji Uniwersytetu Zielonogórskiego – organizatora Akcji Uniwersytet Dzieciom - pochodzą od Urszuli Dudziak i są nagrodą w programie TVP Bitwa na głosy (50 tys. zł brutto), oraz od Miasta Zielona Góra (50 tys. zł brutto). Więcej ::

logo.jpg

Jeżeli w programie telewizyjnym Bitwa na głosy wygra drużyna z Zielonej Góry, to nagroda w wysokości  100 tys. zł trafi na konto Akcji UNIWERSYTET DZIECIOM  - tak zdecydowała Urszula Dudziak, pod przewodnictwem której, 16 osobowa drużyna z naszego miasta bierze udział w telewizyjnym show.

6 z 16 członków zespołu to studenci bądź absolwenci naszego Uniwersytetu, a dwóch instruktorów przygotowujących ich do występów - to także pracownicy naszej uczelni.
Zespół już od 4. tygodni z powodzeniem walczy o miejsce w ścisłej czołówce. Z tygodnia na tydzień szanse Zielonej Góry rosną, potrzebne jest im tylko jeszcze większe, sms-owe wsparcie. Jako instytucja najbardziej zainteresowana - czyli beneficjent ewentualnej nagrody, mamy teraz szansę, żeby się wykazać i zawalczyć o zwycięstwo!

Wystarczy w sobotę wysłać SMS o treści 4 na numer 7249!

DSC_2502_Bitwa_na_glosy_trzeci.JPG
DSC_2588.JPG
DSC_6260-1_odcinek.JPG
DSC_7190_-_1_odcinek.JPG
DSC_7255_-_1_odcinek.JPG
DSC_7291_-_1_odcinek.JPG

sadzeniedrzew-3.jpg

3 listopada 2010 r. Uniwersytet Zielonogórski w ramach Akcji Uniwersytet Dzieciom zaprosił dzieci z zielonogórskich świetlic terapeutycznych  do Ogrodu Botanicznego. Dzieci ze świetlicy "Niebiańskie Aniołki", "Świetlicy Marzeń", Pogotowia Opiekuńczego i Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży w Zaborze spędziły listopadowe popołudnie  sadząc "swoje" drzewka. Wizyta w Ogrodzie Botanicznym była też okazją do jego zwiedzenia i nauki przyrody w plenerze. Pogoda na szczęście nie zepsuła zabawy i już po krótkich instrukcjach przewodnika dzieci wiedziały, jak się sadzi drzewka.

Obejrzyj film ::